Kontakt

Sjedište:
151. samoborske brigade HV 1, 10430 Samobor
e-mail: info@zeleni-prsten.hr
tel/fax: +385(0)1 611 1552

Terenski ured za istočni dio Zagrebačke županije
Savska 68, 10311 Posavski Bregi

Ravnateljica:
dr.sc. Tatjana Masten Milek, dipl.ing.agr.
e-mail: tatjana.masten.milek@zeleni-prsten.hr

Stručni savjetnik:
Boris Gerenčević, dipl.ing.agr.
mob: +385(0)99 337 5136
e-mail: boris@zeleni-prsten.hr

Maja Pintar, mag.geogr.
e-mail: maja@zeleni-prsten.hr

Stručni suradnik:
Stjepan Klak, dipl.ing.agr.
mob: +385(0)99 4354 528
e-mail: stjepan@zeleni-prsten.hr

Glavni čuvar prirode:
Darko Slukan, dipl. soc.
mob: +385(0)99 3434 259
e-mail: darko.slukan@zeleni-prsten.hr

Suradnica za odnose s javnošću:
Željka Šabarić, bacc.oec
mob: +385(0)99 3375 134
e-mail: zeljka@zeleni-prsten.hr

Voditelj projekata:
Luka Basrek, mag. oecol. et prot. mat.
mob: +385(0)99 3375 135
e-mail: luka@zeleni-prsten.hr

Suradnik na Projektu Čigra:
Tomica Rubinić
mob: +385(0)99 343 4257
e-mail: projekt-cigra@zeleni-prsten.hr

Administrativna referentica na projektu Sava TIES
Ivana Sučić
mob:+385(0) 99 3434 256
e-mail: sava-ties@zeleni-prsten.hr

 

Uredi ovu objavu.